O dílně
Tvořit může každý...

Tvůrčí dílna je prostorem, kde se myšlenky mění v realitu, místem kde dochází k vyrovnání mezi duchovnem a fyzičnem. Jestli máte chuť najít svou harmonii a tvořit - navštivte naše kurzy. Kreativní tvoření je pro všechny, co mají chuť nasát tvůrčí atmosféru a skvěle zrelaxovat. Pro všechny, co se chtějí naučit se a vyzkoušet si něco nového. Mezi některé kurzy patří například: kresby tužkou, uhlem, křídami; malba tuší, akrylem; akvarel; koláže; tvoření dekoračních předmětů; výroba náušnic, atd. Přijďte se inspirovat a otevřít dveře do svého světa fantazie - kde se naučíte vnímat věci zcela novým a jedinečným způsobem. Dílny se pořádají pro dospělé i pro nejmenší.

Dílnu vede zkušená lektorka Marika Čepková. Výuka je preferována individuální či ve velmi malých skupinkách - kde se lekce zcela přizpůsobí osobním potřebám klienta a je více prostoru zaměřit se hlouběji na téma výuky a pokročilost. Další výhodou individuální lekce je jednoznačně rychlejší posun ve výtvarné dovednosti.

O lektorce

Ing. arch. Marika Čepková je absolventkou Fakulty architektury (ČVUT - Praha). Během studia absolvovala stáž ve Španělsku na Fakultě architektury a na Škole krásných umění ve Valencii - kde měla plně příležitost rozvíjet malbu. V roce 2008 založila ateliér artMAR se zaměřením na menší stavby, interiéry a bytovou dekoraci. Dále se věnuje grafickému designu a malbě.

Od roku 2006 vede výtvarné kurzy pro děti i dospělé v rámci neziskové organizace Baribal z.s.